KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163408
nr 1316 3408
Henrik Roxström
(1899-1982), Sverige
Oljemålning, Landskap med lada, Signerad. Olja på pannå, 50x40 cm
Henrik Roxström, svensk konstnär född 1899, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:40:13
28/3 10:51:12
Henrik Roxström
Läs mer om Henrik Roxström